aboutus

Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.

Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

Suntechon yıldan fazla deneyime sahip dikey form doldurma mühür makinesinin profesyonel bir üreticisidir.Guang Zhou ve HongKong'a çok yakın olan FoShan'da bulunuyor.

Çeşitli doldurma yöntemlerine sahip VFFS Makineleri (Multihead Weigher, Auger Filler, Volumetric Cups, Pump vb.) Güç, Granül ve Sıvı ürünleri de dahil olmak üzere gıda ve gıda dışı ürünlerin çoğunu Yastık dahil çok çeşitli torba şekillerinde paketlemek için entegre edilmiştir. Çanta, Euro Yuvalı / Delikli veya Körüklü Yastık, Poşet ve Dörtlü Mühürlü Torba vb.

Uygun fiyatlı, kullanımı kolay paketleme makinelerimiz, paketleme işlemlerini ilk kez otomatikleştirmek isteyen şirketler veya daha fazla üretkenlik ve verimlilik arayan daha büyük üretici için uygundur.
Çin Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1
 
Çin Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. şirket Profili 2
 
 

Geçmiş

SUNCHON MAKİNA, 2006 yılında kurulan, 2015 yılında kayıtlı, 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve çeşitli dolum yöntemleri (Çok Kafa Kantarı, Burgu Dolgu ile Vida Dozlama, Hacimsel Bardak, Pompa, vb.) gıda ve gıda dışı paketleme makineleri.
2015 başında Güney Amerika, Orta ve Güney Asya, Avrupa ve Afrika ve dünyanın diğer bölgelerinde ihracat, yurtdışı pazarlama başlar.
In 2016 successfully developed a stable weighing precision packaging machinery. 2016 yılında başarıyla istikrarlı bir tartım hassas paketleme makineleri geliştirdi. Stability is in the front row of the packaging machine industry. Kararlılık, paketleme makinesi endüstrisinin ön sırasındadır.
In early 2017, SunChon researched a kind of high speed weighing packaging machine, the average speed is twice as high as the ordinary machine, breaking the tradition of packaging machine speed, that has greatly improved the efficiency and productivity. SunChon, 2017'nin başlarında bir tür yüksek hızlı tartım paketleme makinesi araştırdı, ortalama hız, sıradan makinenin iki katı kadar yüksek, verimlilik ve verimliliği büyük ölçüde geliştiren paketleme makinesi hızı geleneğini kırıyor. What' s more, SunChon has received a number of patents in the field of packaging industry so far. Dahası, SunChon şimdiye kadar ambalaj endüstrisi alanında bir dizi patent aldı.
 
 

Hizmet

Satış Öncesi Servis
* Ürünlerinizin ayrıntılarını biliyorsak tam fiyat isteyin.
* Ürünlerinizi torba örneği yaparak bize gönderin.
* Fabrikamızı herzaman ziyaret edin.
Satış sonrası servis
* Teslimat öncesi makineyi nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğretin.
* El ile teslimat makinesidir. Teklif videosu.
* Mühendisler yurt dışındaki makinelere servis yapabilir.

Ekibimiz

SunChon Paketi a total of 40 employees, R&D team with rich experience develop new products and for customize according the character of your products and site. toplam 40 çalışanı, zengin deneyime sahip Ar-Ge ekibi yeni ürünler geliştirmek ve ürün ve site karakterine göre özelleştirmek için. Any consult and question will got answer from our professional sales soon. Herhangi bir danışma ve soru yakında profesyonel satışlarımızdan cevap alacak. Each set of machine will working 24Hours or 72Hours before delivery. Her makine seti teslimattan önce 24 saat veya 72 saat çalışacaktır.
 

Ar-Ge departmanı

 

SunChon PaketiAr-Ge bölümü en departmanlardan biridir, mühendisin% 80'i üniversiteden mezun olmuştur, kalıp uzmanlığında büyük, çoğu kalıp yapımında 3 yıllık deneyime sahiptir. Onlar yetenekli ve yenilik ruhu dolu, tasarlanmış taslak ve boyut gerektiren kalıp göre kalıp yapabilirsiniz

 

Market Departmanı

 

Pazar departmanı, pazar araştırması yapmak ve yeni müşteriler belirlemek, Satış departmanı genişletmek için etkili destek sağlar.

 

Satış Bölümü

 

Müşterilerle ürünler hakkında iletişim kurun, müşterinin uygun seçimi yapmasına yardımcı olun ve en iyi çözümü sağlayın ve üretim departmanı ile iletişim kurun.

 

Production Bölüm

 

Üretim Departmanı operasyon kadrosu kesinlikle makineyi çalıştırmadan önce eğitim, kaliteyi sağlamak için her ayrıntıya dikkat edeceklerdir.

 

QC Departmanı

 

Ürünler kesinlikle kontrol edilecek, bitiş ürünleri her ürünün uygun olduğundan emin olmak için teslimattan önce test edilecektir.

 

Çin Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Satıştan sonra hizmet Bölüm

 

Hızlı, profesyonel satış sonrası hizmet kurmaya, müşterilerin sorunlarıyla ilgilenmeye ve sonunda sorunu çözmeye odaklanın, beş yıldızlı hizmet almayı hedefleyin.

 

Çin Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 
 

İletişim bilgileri