Mesaj gönder
Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd
Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd Şirket Profili
Şirket Profili
Home >
Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd Şirket Profili
About us
İletişim
İletişim: Ms. Mia Liu
Faks: 86-020-39181558
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd

Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd
Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd
Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd
Main Market:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
Business Type:
Üretici , İhracatçı , Satıcı
Brands:
uzun çulluk
No. of Employees:
>100
Yıllık Satış:
4000000-9000000
Kurulduğu Yıl:
2009
Export p.c:
60% - 70%
Company Details

Çin Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd şirket Profili 0

YaklaşıkLongchung.

Guangzhou Longchuang Akıllı Ekipman Co., Ltd.(bundan sonra Longchuang olarak adlandırılır) ülkedeki üçüncü ve dünyadaki yirmi yedinci dünya sınıfı metropolde yer almaktadır.: Guangzhou, gelişmiş bir ekonomik sistem ve uygun bir ulaşım sistemi (uçak, yüksek hızlı tren, tren, şehir demiryolu, metro, büyük deniz limanı vb.) ile.

Longchuang, gıda sektöründeki üretim ve işleme girişimleri için akıllı üretim hattı ekipmanları ve akıllı ambalaj hattı ekipmanları sağlamak bizim sorumluluğumuzda olduğuna inanıyor.ilaç, günlük kimyasallar, oyuncaklar, elektronik cihazlar, donanım aksesuarları, mobilya aksesuarları ve diğer endüstriler.Küresel köy ve dünya fabrikasının eğiliminin amacı, küresel olarak faaliyet gösteren şirketlerin giderek daha fazla küçük şirketin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi., tüm dünyadan orta ve büyük işletmeler.

Paketleme makinelerimizin otomatik olarak malzeme doldurma, otomatik sayma, tartma, miktarlama, otomatik mühürleme, otomatik torba kesme fonksiyonları vardır.Bitmiş ürünlerin otomatik taşımacılığı, otomatik yeniden denetim, vb. ürünleri koruyan çok fonksiyonel otomatik ambalaj makinesi ekipmanları olarak da adlandırılır.

Şirket "Dünya bir aile" kavramını takip eder, piyasa talebini ve tüketici tercihlerini derinlemesine araştırır, profesyonel ve yüksek kaliteli ekipman sağlar,Bir yıllık ürün garantisi uyguluyor, ömür boyu bakım hizmetleri ve müşterilere personel ve ekipman eğitimi, teknik danışmanlık ve satış sonrası bakım sağlar.Ekipman yedek parçalarının uzun vadeli tedarikleri ve diğer satış sonrası hizmetlerKullanıcıların ihtiyaçları sonsuz arayışımızdır ve tüketicilerin endişeleri ilerlememizin başlangıç noktasıdır.Ve biz size daha uygun sağlamak için adanmış, daha tatmin edici ve uygun maliyetli ekipman, ayrıca daha tatmin edici bir ortağınız olmak için yüksek kaliteli satış öncesi, satış içi ve satış sonrası hizmetler sunar.

 

Amaç:Birleştirilebilecek tüm güçleri birleştirin ve size daha uygun, daha tatmin edici ve daha uygun maliyetli akıllı cihazlar sağlayın.

Bir fikir:Yeryüzünde tek bir aile

Görev:Uzun vadeli ilişkiler yoluyla, dünyanın her yerindeki müşterilere daha tatmin edici akıllı cihazlar sağlamak;Longchuang çalışanlar için daha iyi bir kariyer geliştirme yeri olacak..

Görüş:Longchuang çalışanlarının sıcak bir yuva, müşterilerin güvendiği ortaklar olması için, uzun vadeli temaslar yoluyla seçilen müşteriler için en memnun akıllı cihazları sağlamak için,ve pazar tarafından gerekli akıllı ekipman katkıda.

 

 

 

OEM/ODM

Satış Öncesi Hizmet

1. Ürünlerinizin ayrıntılarını biliyorsak kesin teklif verin.
2. Ürünlerinizi çanta numunesi yaparak bize gönderin.
3. Fabrikamızı istediğiniz zaman ziyaret edin.


Satış sonrası servis

1. Teslimattan önce makinenin nasıl kurulacağını ve kullanılacağını öğrenin.
2. Kılavuzlu teslimat makinesi.Video sunun.
3. Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler.

 

Çin Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd şirket Profili 0

 

Çin Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd şirket Profili 1

History

Guangzhou Longchuang Akıllı Paketleme Ekipmanları ., 2009 yılında kurulmuş olup, granül, toz ve sıvı malzemeler için otomatik paketleme makinesi tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaştık.
2011 yılı başında yurt dışı pazarlamaya başlar, Güney Amerika, Orta ve Güney Asya, Avrupa ve Afrika ve dünyanın diğer bölgelerine ihracat yapar.


2013 yılında, istikrarlı bir tartım hassas paketleme makinesini başarıyla geliştirdi.Paketleme makinesi sektöründe istikrar ön plandadır.
2015'in başlarında, bir tür yüksek hızlı tartı paketleme makinesi araştırıldı, ortalama hız, sıradan makineden iki kat daha yüksek, paketleme makinesi hızı geleneğini bozarak, verimliliği ve üretkenliği büyük ölçüde artırdı.Dahası, longchuang şimdiye kadar ambalaj endüstrisi alanında bir dizi patent aldı.

Our Team

Guangzhou Longchuang Akıllı Paketleme Ekipmanları Co., Ltd. toplam 60 çalışan, zengin deneyime sahip Ar-Ge ekibi, ürünlerinizin ve sitenizin karakterine göre yeni ürünler geliştirmek ve özelleştirmek için.Herhangi bir danışma ve soru yakında profesyonel satışlarımızdan cevap alacaktır.Her makine seti teslimattan 24 saat önce çalışacaktır.

Ar-Ge departmanı
Mühendislerin %90'ı üniversiteden kalıp uzmanlığı mezunudur ve çoğu kalıp yapma konusunda 5 yıllık deneyime sahiptir.Yetenekli ve yenilik ruhuyla dolular, tasarlanan taslağa ve istenen boyuta göre kalıp yapabiliyorlar.

 

Pazar Departmanı
Pazar departmanı, pazar araştırması yapmak ve yeni müşteriler belirlemek, Satış departmanını genişletmek için etkin destek sağlar.

 

Satış Bölümü
Müşterilerle ürünler hakkında iletişim kurun, müşterinin uygun seçimi yapmasına ve en iyi çözümü sağlamasına yardımcı olun ve üretim departmanı ile iletişim kurun.


Üretim departmanı
Üretim Departmanı operasyon personeli, makineyi çalıştırmadan önce kesinlikle eğitim alıyor, kaliteyi sağlamak için her ayrıntıya dikkat edecekler.

 

Kalite Kontrol Departmanı
Ürünler kesinlikle kontrol edilecek, bitiş ürünleri her ürünün uygun olduğundan emin olmak için teslimattan önce test edilecektir.

 

Çin Guangzhou Longchuang Intelligent Packing Equipments Co., Ltd şirket Profili 0