Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Foshan Sunchon Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Çok Kafa Kantarı Paketleme Makinesi satış için
iyi kalite Çok Kafa Kantarı Paketleme Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
1 2
Factory
Factory

Factory

factories with over 8000 square meters

 • Üretim hattı
  SUNCHON MACHINERY, 2006 yılında kurulmuş olup 2015 yılında tescil edilmiştir ve 10 yılı aşkın tecrübeye sahiptir ve çeşitli dolum yöntemleri ile vff makinasında araştırılmıştır (Çok Başlıklı Tartı, Oval Filler, Hacimsel Kupası, Pompa vb. Ile Vidalı Dozajlama). Gıda ve gıda dışı paketleme makinelerinin çoğunu entegre etmek.

  SunChon Toplam 40 çalışanı, Ar-Ge ekibi zengin tecrübesi ile yeni ürünler geliştirin ve ürünlerinizin ve sitenizin karakterine göre özelleştirin. Herhangi bir danışma ve soru yakında profesyonel satışlarımızdan cevap alacaktır. Her makine seti teslimattan 24 saat önce veya 72 saat sonra çalışacaktır.

 • OEM / ODM
  En iyi makineyi seçebildiğimiz için ürünlerimizin adı, her çantanın ağırlığı gibi ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi verin. Çantanın şekli. Çantanızın boyutu varsa en iyisi olacak. Zengin bir deneyime sahip profesyonel bir mühendis ekibimiz var, sizin için çeşitli ambalaj çözümlerini özelleştirin.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge ekibimiz Program Ekibi tarafından yaklaşık 10 personelden oluşmaktadır. Satın alma elemanları, Structural tasarım mühendisleri, Ürün test mühendisleri ve Profesyonel ürün montaj mühendisleri geliştirin.

  Program ekibi, ürün geliştirmelerinden ve tüm ürün geliştirme procureureından sorumludur ve geliştirme tedarik kadrosu, ağırlıklı olarak, yeni ürün gelişmeleri için ham maddeyi seçmek ve satın almak içindir; bu arada, yapısal mühendisler yeni ürün görünümlerinin tasarımını üstlenirler ve iç yapı tasarımları. Yeni ürünler bir araya getirildikten sonra, profesyonel ürün test mühendisleri, yeni yenilikçi ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için her ürün üzerinde sıkı testler dizisi yürütecektir.

  Ar-Ge ekibimiz, daha spesifik araştırma personelleri ve daha mesleki test, ürün belgelendirme becerileri işe koyarak daha güçlü ve daha teknik hale gelmektedir. Müşterilerimizin yeni ürünler geliştirmeyle ilgili herhangi bir fikri varsa, bize örnekler veya fikirler sunmak, Ar-Ge'ler müşterilerimize asla izin vermez tam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını geliştirebiliriz. Müşterilerimiz her zaman doymuş ve araştırma ve geliştirme yeteneğimize güveniyor. Ar-Ge ekibi, pazarın ihtiyacına göre sürekli ürün tasarımlarımızı geliştiriyor.

İletişim bilgileri
Foshan Sunchon Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 86-757-86604198

Faks: 86-757-86604098

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)