aboutus
Üretim hattı

Foshan Suntech Makine, 2006 yılında kurulmuş, 2015 yılında tescil edilmiş, 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve çeşitli doldurma yöntemleriyle (Çok Kafalı Kantar, Burgu Dolgulu Vidalı Dozaj, Volumetrik Kap, Pompa vb.) en çok entegre eden vff makinesi araştırılmıştır. gıda ve gıda dışı paketleme makinelerinin.

SunChon Pack toplam 40 çalışanı, zengin deneyime sahip Ar-Ge ekibi yeni ürünler geliştirmekte ve ürünlerinizin ve sitenizin karakterine göre özelleştirmek için.Herhangi bir danışma ve soru yakında profesyonel satışlarımızdan cevap alacaktır.Her makine seti teslimattan önce 24 Saat veya 72 Saat çalışacaktır.

Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.
Factory
OEM / ODM

En iyi makineyi seçebildiğimiz için ürünlerimizin adı, her çantanın ağırlığı gibi ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi verin. Çantanın şekli. Çantanızın boyutu varsa en iyisi olacak. Zengin bir deneyime sahip profesyonel bir mühendis ekibimiz var, sizin için çeşitli ambalaj çözümlerini özelleştirin.

Ar-Ge

Ar-Ge ekibimiz Program Ekibi tarafından yaklaşık 10 personelden oluşmaktadır. Satın alma elemanları, Structural tasarım mühendisleri, Ürün test mühendisleri ve Profesyonel ürün montaj mühendisleri geliştirin.

Program ekibi, ürün geliştirmelerinden ve tüm ürün geliştirme procureureından sorumludur ve geliştirme tedarik kadrosu, ağırlıklı olarak, yeni ürün gelişmeleri için ham maddeyi seçmek ve satın almak içindir; bu arada, yapısal mühendisler yeni ürün görünümlerinin tasarımını üstlenirler ve iç yapı tasarımları. Yeni ürünler bir araya getirildikten sonra, profesyonel ürün test mühendisleri, yeni yenilikçi ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için her ürün üzerinde sıkı testler dizisi yürütecektir.

Ar-Ge ekibimiz, daha spesifik araştırma personelleri ve daha mesleki test, ürün belgelendirme becerileri işe koyarak daha güçlü ve daha teknik hale gelmektedir. Müşterilerimizin yeni ürünler geliştirmeyle ilgili herhangi bir fikri varsa, bize örnekler veya fikirler sunmak, Ar-Ge'ler müşterilerimize asla izin vermez tam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını geliştirebiliriz. Müşterilerimiz her zaman doymuş ve araştırma ve geliştirme yeteneğimize güveniyor. Ar-Ge ekibi, pazarın ihtiyacına göre sürekli ürün tasarımlarımızı geliştiriyor.

İletişim bilgileri